משרדנו מתמחה בייעוץ וייצוג מקצועי בתחומי הדין הפלילי

משרד עורכי הדין איקרוס אונקלוט עומד כמגדלור בתחום המשפט הפלילי, ומתגאה בצוות מיומן ומסור של עורכי דין. עם התמחות במשפט פלילי, הם ידועים במתן שירותים משפטיים יוצאי דופן ללקוחות העומדים בפני אינספור אתגרים משפטיים, החל מעבירות קלות ועד תיקים פליליים מורכבים.

שאלות נפוצות

עבירה היא עבירה פחות חמורה שדינה בדרך כלל בקנסות, מאסר על תנאי או מאסר קצר, בעוד שעבירה חמורה היא פשע חמור יותר שעלול לגרום לעונשי מאסר ארוכים יותר ולהשלכות חמורות יותר.

סניגור מייצג אנשים המואשמים בביצוע פשע. תפקידם להגן על הזכויות המשפטיות של הלקוח שלהם, לבנות אסטרטגיית הגנה חזקה, לנהל משא ומתן על הסדרי טיעון במידת הצורך, ולקדם את טובת הלקוח שלהם לאורך כל ההליך המשפטי.

במשפט פלילי נטל ההוכחה מוטל על התביעה. עליהם להוכיח את אשמתו של הנאשם מעבר לכל ספק סביר, שהוא רף גבוה יותר מאשר בתיקים אזרחיים. אם התביעה לא תעמוד בנטל זה, הנאשם נחשב חף מפשע ויש לזכותו.

יש זכויות חוקיות שעליהן יש ליידע אנשים כאשר הם נלקחים למעצר ולפני חקירה על ידי רשויות החוק. זכויות אלו כוללות את זכות השתיקה, הזכות לעו"ד, והאזהרה שכל דבר שיאמרו יכול וישמש נגדם בבית המשפט.

מטרת הענישה הפלילית היא להטיל עונשים ועונשים הולמים על אנשים שהורשעו בפלילים תוך התחשבות בהגנה חברתית, הרתעה, שיקום וגמול. גזר הדין יכול להיות כרוך בקנסות, מאסר על תנאי, מאסר, ייעוץ, עבודות שירות או שילוב של אמצעים אלו, בהתאם לאופי וחומרת העבירה.

תהליך העבודה במשרדינו

 
במשרד עורכי דין איקרוס אונקלוט, אנו מאמינים בתהליך עבודה חלק ויעיל עבור לקוחותינו החדשים.

הערכת מקרה מקיפה

אנו במשרד עורכי דין איקרוס אונקלוט מאמינים במתן ייצוג משפטי מותאם ויעיל ללקוחותינו. תהליך העבודה שלנו מתחיל בהערכת מקרה מקיפה. אנו בודקים בקפדנות את כל פרטי המקרה, לרבות הראיות, הצהרות העדים וכל מידע רלוונטי אחר. הדבר מאפשר לנו לקבל הבנה מעמיקה של הנסיבות סביב הפשעים לכאורה ועוזר לנו לזהות נקודות חוזק וחולשה פוטנציאליות בתיק של התביעה. צוות עורכי הדין המיומנים של איקרוס אונקלוט משתף פעולה הדוק במהלך שלב זה, תוך סיעור מוחות ותכנון תוכנית הגנה מותאמת המותאמת לצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

חקירה שקדנית ומחקר משפטי

לאחר שהערכנו את המקרה, אנו ממשיכים בחקירה שקדנית. הצוות שלנו לא משאיר אבן על כנה, עורך ראיונות, איסוף ראיות נוספות והתייעצות עם מומחים בתחומים כמו זיהוי פלילי במידת הצורך. אנו מכירים בחשיבות של תשומת לב קפדנית לפרטים בתיקים של פשעי סמים, שכן אפילו הראיה הקטנה ביותר יכולה להשפיע באופן משמעותי על התוצאה. יחד עם החקירה שלנו, אנו עורכים מחקר משפטי מקיף כדי להישאר מעודכן לגבי ההתפתחויות האחרונות בחוקי הסמים. זה מסמיך אותנו לבנות טיעונים חזקים ולזהות הגנות משפטיות פוטנציאליות שיכולות לשמש כדי לערער על ההאשמות.

הגנה אסטרטגית והסברה נמרצת

עם הבנה מקיפה של המקרה ובאסטרטגיית ההגנה החזקה ביותר האפשרית, אנו נכנסים לאולם בית המשפט בביטחון. אנו מציגים את המקרה במיומנות, מערערים על ראיות התביעה, חוקרים עדים, וממנפים כל פרצה משפטית או הפרת זכויות חוקתית שעשויות להיות חלות על המצב. לאורך כל ההליך , אנו מקיימים תקשורת פתוחה ושקופה עם לקוחותינו, תוך הקפדה על מידע ומעורבות בכל שלב בהגנתם. המטרה הסופית שלנו היא להבטיח את התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבור לקוחותינו, בין אם זה באמצעות משא ומתן, יישוב סכסוכים חלופי או ליטיגציה במשפט.

Scroll to Top